مراسم تودیع آقای حقیقی و معارفه آقای عابدی مدیر کل امور مالیاتی استان کرمان

 

در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، معاون استاندار، روسای دستگاه های اجرایی و جمع کثیری از کارکنان اداره امور مالیاتی و ... برگزار گردید، آیت اله جعفری امام جمعه‌ی کرمان ،ایجاد وحدت و انسجام در یک دستگاه اجرایی را از بارزترین ویژگی‌های یک مدیر خوب عنوان نمود و به نقل روایتی از حضرت علی (علیه‌السلام) در مورد خصوصیات انسانهای خوب و باتقوا پرداخت و گفت: سخاوت، فرو بردن خشم هنگام عصبانیت، اهل بخشش بودن در مواردی که عفو کردن به مصلحت باشد و حلم و بردباری در هنگام برخورد توهین آمیز از جمله ویژگی‌های این افراد است که بایستی مدنظر مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
آیت‌الله جعفری، هم‌چنین از تلاش‌های مدیرکل سابق امور مالیاتی استان کرمان (آقای حقیقی) تشکر و قدردانی کرده، ایشان را یکی از مدیران موفق و موثر استان معرفی نمود.
در ادامه آقای حقیقی ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه محترم، معاون استاندار، رییس سازمان امور مالیاتی کشور و سایر مسوولین دستگاه های اجرایی،همچنین تشکر از مدیران شرکتهای خصوصی و اصناف و سایر حضار و به ویژه کارکنان اداره کل امور مالیاتی که ایشان را در طول دوران مدیریت خود صمیمانه حمایت و همراهی نمودند، گزارشی از عملکرد دوران مدیریت خود در بخشهای مختلف اعم از حوزه پشتیبانی، مالیاتهای مستقیم، مالیات بر ارزش افزوده و فن آوری اطلاعات که نشان دهنده رشد و پیشرفت قابل توجهی در این دوران بود ارائه نمود و در پایان اشاره ای به افتخارات کسب شده در زمان مدیریت خود نمود.

پس از آن دکتر تکلوزاده معاون مدیریت منابع انسانی استاندار ضمن اشاره به پتانسیل های استان کرمان و داشتن رتبه های بالا در بخش های مختلف اعم از کشاورزی، صادرات، معدن و صنعت(که استان کرمان بهشت معادن کشور است)، در بخش صنایع به خصوص مس و فولاد، در صنعت خودروسازی و همچنین در بخش گردشگری که از استانهای توریستی مطرح شده در سطح کشور است، استان کرمان را در زمینه کسب درآمد برای دولت در رتبه های بالای کشور اعلام نمود. که وصول مالیات در کل استان بسیار چشمگیر بوده است.

وی افزود: عمده فرار مالیاتی را در بخش خدمات داریم که امیدواریم تلاش بیشتری برای حل این مشکل انجام شود و در پایان به نقل روایتی از امام علی(ع) به مدیران پرداخت و از خدمات ارزنده آقای حقیقی تقدیر و تشکر کرد و گفت این جابجایی ها امری عادی است و همواره وجود داشته است.

در ادامه آقای دکتر عسکری ضمن تشکر از خدمات ارزنده آقای حقیقی گفت: ما از ظرفیت و توانمندیهای ایشان در جای دیگری از سازمان بهره می بریم.

وی در ادامه  به ماموریت سازمان امور مالیاتی و پیشرفتهای به وجود آمده در این عرصه اشاره کرد .

در  پایان  مراسم تقدیرنامه استاندار محترم و رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور و همچنین احکام آقایان  محمدعلی حقیقی و امراله عابدی از طرف رییس سازمان امور مالیاتی کشور ضمن قرائت ابلاغ گردید.

کلیه حقوق این وب سایت برای اداره کل امور مالیاتی استان کرمان محفوظ می باشد.